O nás

Vážení zákaznící,

vítejte na našich internetových stránkách firmy Albrecht a spol. s.r.o.

Jsme rodinná firma založena v roce 1990 p. Františkem Albrechtem pod názvem: Albrecht plynová zařízení. V roce 2005 jsme se stali společností s ručením omezeným a přejmenovali se na firmu Albrecht a spol. s.r.o.  Na začátku jsme se specializovali pouze na výstavbu plynových zařízení, ale postupem času jsme rozšířili své služby i na výstavbu vodovodů a kanalizací. Naše firma sídlí v Mostku nedaleko Dvora Králové nad Labem ve Východních Čechách. Působíme v Královéhradeckém a části Libereckého kraje.

Vlastníme certifikaci společnosti GAS s.r.o. s označením G-P2 a G-S1 a jsme technickým partnerem společnosti RWE GasNet, s.r.o.


Nabízíme služby v oboru výstavby inženýrských sítí, domovních rozvodů a topenářství. Zhotovujeme kompletní výstavbu plynovodů, vodovodů, kanalizací, plynovodních, vodovodních a kanalizačních přípojek, včetně zemních prací a úpravy povrchů. Dále provádíme montáže plynových instalací, vnitřních plynových a vodovodních rozvodů, revize a tlakové zkoušky plynových zařízení, montáže plynových kotlů včetně otopné soustavy a instalaci plynových spotřebičů. Jako technický partner RWE provádíme výměny starých kotlů na tuhá paliva za plynové kondenzační kotle v rámci „Kotlíkových dotací“ a společně s RWE zajišťujeme kompletní dokumentaci k vyřízení vaší dotace.